درباره ما

ما را بهتر بشناسید

شرکت پردیسان انرژی تاسیسات جمشیدی درسال 1394 تاسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه تولید نصب و تعمیرات تاسیسات سرمایشی و گرمایشی بنا گذاشت. با توجه به نیاز جامعه و صنعت ساختمان فروش پکیج و رادیاتور گرمایشی ، و اسپلیت و نصب و تعمیرات آن جز فعالیت شرکت قرار داده شد. مشتری مداری و کیفیت بالای کالا و خدمات سرلوحه کار شرکت بوده و هدف شرکت بهبود مستمر کیفیت در راستای رضایت مشتری بوده و تمام تلاش ما بر آن است که بهترین ها را به مشتریان عرضه بداریم .

  • محصلات گرمایشی
  • انواع پکیج
  • انواع رادیاتور پانلی
  • محصولات سرمایشی
  • انواع اسپلیت ها
  • بهترین برند ها

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای، مقرون به صرفه و ما همیشه
صندلی مان را ترک میکنیم

ما در لوله کشی حرفه ای هستیم

با بیش از 27 سال تجربه، ما ارائه خدمات لوله کشی اختصاصی برای املاک تجاری و مسکونی در سراسر کشور. اگر شما به دنبال هر گونه تعمیرات لوله کشی، نصب و یا جایگزین، درباره لوله کشی شرکت تماس بگیرید. ما برآوردهای رایگان ارائه می دهیم اگر شما در منطقه محلی زندگی می کنید. امروز با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری در مورد تخفیفات شهروندان و کارمندان نظامی ما کسب کنید.

90%

لوله کشی و تعمیرات

98%

نصب و تعمیرات

87%

سایر خدمات لوله کشی

حقایق و ارقام ما

شما می توانید به محصولات و کیفیت و حرفه ای بودن کار ما اعتماد کنید.

27سال تجربه
34کارشناس
16دریافت جایزه
800مشتری راضی

به مشتریان خوشحال ما بپیوندید

شما می توانید لوله کش ما و کیفیت و حرفه ای بودن کار ما اعتماد کنید.

جان کارتر
بازرگان

“من به شدت توصیه های مربوط به لوله کشی برای نیازهای خانه های مسکونی خود را انجام می دهم. در حال حاضر خدمات آنها را دو بار مورد استفاده قرار داده ام.”

رز نیکلاسون
خانه دار

“ما XTRA WordPress Theme Plumbing را برای تعدادی از مشاغل که بزرگ و کوچک هستند استفاده می کنیم. آنها ماهر، قابل اعتماد و حرفه ای هستند”

سارا ال جکسون
معلم

“XTRA وردپرس Theme Plumbing عالی است. آنها به تمام جزئیات کارهای کیفیت انجام شده برای آخرین که به نظر می رسد فوق العاده، نگه داشتن سایت تمیز”